Listeleri Karşılaştır

Haziran 2020 En Düşük Kredi Oranları

Haziran 2020 En Düşük Kredi Oranları

Covid-19 normalleşme sürecinin başlamasıyla 1 haziran itibari ile bankalarında destek amaçlı oluşturdukları bir çok farklı kredi paketi paylaşılmaya başlandı.

En düşük faiz oranıyla duyurulan kredi kampanyaları aşağıdaki gibidir;

En uygun faiz oranları dışında kredi imkanları da tabi ki, diğer önemli bir konu halinde. EN DÜŞÜK FAİZ ORANIYLA KREDİ VEREN BANKA İhtiyaç, tüketici kredisi kullanımlarında en düşük faiz oranına sahip olan banka İNG Bank. Banka uzun zamandır devam ettirdiği kredi kampanyasıyla müşterilerine yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamada bu kredi kullanımlarında müşteriler talep etmeleri durumunda 3 ay erteleme imkanından faydalanabiliyorlar. Banka 50.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularını elektronik kanallar üzerinden alırken müşteriler daha yüksek tutarlı krediler için banka şubesine başvuruda bulunmalılar.

QNB Finansbank. Banka Mayıs ayı ortasında yapmış olduğu iki güncelleme ile kredi faiz oranlarını önemli bir seviyeye düşürdü. Bu çerçvede banka Haziran ayı başında yüzde 0.89 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Buna ek olarak erteleme ve esnek ödeme seçenekleri bulunan kredi kampanyasında müşterilere 60 ay vadeden yararlanıyorlar. Kredi faiz oranları ise vade sayısıyla değişmiyor. Müşteriler kredi başvurularını internet bankası yada şubelerden yapabilirler.

Garanti Bankası. Son dönemlerde yüksek limitli kredi kampanyaları ile dikkat çeken Garanti BBVA müşterilerine 60 ay vade imkanı sunuyor. Garanti BBVA kredi kampanyasında müşterilerin 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceklerini ilan etti. Kredi kullanımlarında sigorta şartı uygulayan Garanti BBVA müşterilerin kredi kullanabilmeleir için en az 3 aylık kesintisiz sigortaları olmalarını istiyor.

 

 

İlgili Mesajlar

Konut satışları ağustosta azaldı TÜİK verilerine göre, ülke genelinde konut satışları ağustosta aylık bazda yüzde 1,1 azaldı. Yılın ilk 8 ayında ise konut satışları yüzde 15,5 düştü. Kredili satışlardaki yıllık düşüş yüzde 26,1 olurken, yabancılara yapılan konut satışlarındaki sert düşüş de dikkat çekti.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2023 Ağustos’a ilişkin Konut Satış İstatistiklerini...

okumaya devam et

Konut fiyatında ‘acil’ gevşeme

Piyasalarda seçim öncesi yavaşlayan hareket, satılık konut tarafında da kendini gösteriyor....

okumaya devam et

Kirada uzatılan yüzde 25 sınırı kısa vadede yatırımcıyı bekletecek

Kiracıları korumak için devreye alınan yüzde 25’lik tavan uygulamasının uzatılacak...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl